1C maslahatlari bepul!
Biz 24/7 ishlaymiz. Mutaxassislar istalgan vaqtda sizning savollaringizga javob berishga va kerakli maslahat va qo‘llab-quvvatlashni mutlaqo bepul berishga tayyor.
Sizning arizangiz qabul qilindi!
Mutaxassislarimiz qisqa vaqt ichida siz bilan bog'lanadi, barcha savollaringizga javob beradi va maslahat beradi.
Yopish
1C Buxgalteriya 8
So'rov qoldiring
1С:Buxgalteriya  — buxgalteriya va soliq hisobini avtomatlashtirish uchun yechim Leading’dan foydali narx: 3 611 000 so‘m
1С: Buxgalteriya – bu istalgan ko‘lamdagi korxonalarda buxgalteriya va soliq hisobini yuritish uchun mo‘ljallangan dasturiy yechimdir. Dastur buxgalterlarga qonunchilik talablariga muvofiq hujjatlar, hisobotlar va hisob operatsiyalari bilan ishlashni avtomatlashtirishga yordam beradi.
Yechim buxgalteriya hisobining to‘liq siklini qamrab oladi va boshqaruv qarorlarini qabul qilish uchun ma’lumotlarning dolzarbligini ta’minlaydi. U boshqa 1С mahsulotlari bilan integratsiya qilinadi, bu esa xodimlarni boshqarish va ish haqini hisoblash kabi bog‘liq jarayonlarni avtomatlashtirish imkonini beradi.
Ushbu konfiguratsiya faoliyat sohasi va ko‘lamidan qat’i nazar, turli tashkilotlarda — kichik kompaniyalardan tortib yirik korporatsiyalargacha foydalanish uchun mos keladi. «1С:Buxgalteriya 8» tizimi ulgurji va chakana savdo, komission faoliyat, turli xizmatlar ko‘rsatish va ishlab chiqarish sohalaridagi biznes uchun hisobni samarali tashkil etish imkonini beradi.
Dasturdagi hisobvaraqlar rejasi O‘zbekistonning buxgalteriya hisobi bo‘yicha milliy talablariga muvofiq sozlanadi. Bu amaldagi me’yorlarga muvofiq hisobni to‘g‘ri yuritish va hisobotlarni shakllantirishni ta’minlaydi. Zarur bo‘lganda foydalanuvchilar yanada batafsil hisob yuritish uchun o‘zlarining analitik parametrlarini va subschyotlarini qo‘shishlari mumkin.
Hisobvaraqlarning bazaviy tuzilmasi O‘zbekiston Respublikasi Moliya vazirligi tomonidan 2002-yil 9-sentabrda tasdiqlangan 21-sonli BHMS asosida ishlab chiqilgan bo‘lib, mamlakatning me’yoriy standartlariga muvofiqlikni ta’minlaydi.
Dasturda asosiy hisob sxemalari oldindan joriy qilingan bo‘lib, ularni kompaniyaning o‘ziga xos talablariga moslashtirish mumkin. Foydalanuvchilar yangi ma’lumotnomalarni yaratish, shuningdek, hujjatlar va hisobotlar — matnli, jadvalli yoki grafik shakllarini o‘zgartirish imkoniyatiga ega.
Qo‘shimcha afzalliklar
Konfiguratsiya faoliyat sohasi va biznes ko‘lamidan qat’i nazar, istalgan tijorat tashkilotida foydalanish uchun mos keladi.
Буха 1.png
Hisobvaraqlar tarkibi hamda analitik, valyuta va miqdoriy hisobni tashkil etish O‘zbekistonning buxgalteriya hisobi va hisobot sohasidagi qonunchilik talablariga muvofiq.
Foydalanuvchilar mustaqil ravishda qo‘shimcha subschyotlar yaratishlari va analitik hisobni sozlashlari mumkin.
Hisobvaraqlar rejasi O‘zbekistonning buxgalteriya hisobi milliy standartlariga to‘liq muvofiq ravishda amalga oshirilgan.
Yangi ma’lumotnomalar yaratish, shuningdek, hujjatlar shakllari va turli xil hisobotlar: matnli, jadvalli va grafik hisobotlarni o‘zgartirish imkoniyati ko‘zda tutilgan.
Dolzarb versiyalardan o‘z vaqtida foydalanish uchun dasturni lokal yangilash funksiyasi amalga oshirilgan.
Operatsiyalar fon rejimida bajarilishi mumkin, bu uzluksiz ishlashni ta’minlaydi va foydalanuvchiga tushadigan yuklamani kamaytiradi.
Dastur bank va elektron hujjat aylanishi (EHA) tizimlari bilan integratsiyani qo‘llab-quvvatlaydi.
Dunyoning istalgan nuqtasidan, jumladan, telefon va planshet kabi mobil qurilmalardan ishlash imkoniyati mavjud.
MHXS standartlariga o‘tish qo‘llab-quvvatlanadi, bu hisobni xalqaro formatda yuritish imkonini beradi.
LeadingBI’ni bepul oling
Leading’dan 1С:ITS faol obunasi mavjud bo‘lsa, siz LeadingBI biznes-tahlil tizimini bepul olasiz.
Yechim 1С tizimidan ma’lumotlarni avtomatik ravishda oladi va ma’lumotlarni qo‘lda eksport qilish hamda Excel’da hisobotlarni tayyorlash zaruratisiz tayyor boshqaruv dashboardlarini shakllantiradi.
• Tushum, pul mablag‘lari va xarajatlarni real vaqt rejimida nazorat qilish.
• Debitorlik va kreditorlik qarzdorligini muddatlarni hisobga olgan holda tahlil qilish.
• Aylanma-saldo qaydnomasi hamda hisobvaraqlar va kassalardagi qoldiqlar.
• HR-tahlil, mehnatga haq to‘lash fondi va hujjat aylanishini nazorat qilish.
• Kompyuter hamda iOS va Android mobil qurilmalaridan foydalanish imkoniyati.
LeadingBI mulkdor va rahbarga biznesning dolzarb ko‘rsatkichlarini to‘g‘ridan-to‘g‘ri 1С tizimidan ko‘rish hamda aniq ma’lumotlar asosida qarorlar qabul qilishga yordam beradi.
Nima uchun kompaniyalar Leading’ni tanlaydi
Leading biznesni avtomatlashtirish va 1С yechimlari asosidagi loyihalarni amalga oshirish bo‘yicha tasdiqlangan ekspertizaga ega.
120+
«1С» kompaniyasi tomonidan sertifikatlangan mutaxassislar
1С’ning rasmiy maqomlari
1С:Franchayzi, ERP markazi, Real avtomatlashtirish markazi va Muvofiqlik markazi
KORP kompetensiyalari
Leading KORP kompetensiya markazi nomzodi hisoblanadi
O‘zbekistonning eng yirik kompaniyalari bilan ishlash tajribasi
Leading mijozlari orasida Artel, AGMK, Ipak Yo'li Bank, UzKorGaz, Yandex Uzbekistan, Gross Insurance va boshqa yirik tashkilotlar bor.
Qo‘shimcha modullar va tarmoq yechimlari
1С funksional imkoniyatlari kompaniya vazifalari, hisob yuritish xususiyatlari va biznes sohasi hisobga olingan holda kengaytirilishi mumkin.
MHXS moduli
Xo‘jalik operatsiyalarini takroran kiritish zaruratisiz xalqaro standartlar bo‘yicha parallel hisob yuritish.
Byudjetlashtirish
Byudjetlarni rejalashtirish, limitlarni boshqarish, to‘lov taqvimi va P&L og‘ishlarini tahlil qilish.
Ijara va ko‘chmas mulkni boshqarish
Ko‘chmas mulk obyektlari, ijara shartnomalari, hisob-kitoblar va ijarachilar bilan o‘zaro hisob-kitoblarni yuritish.
Lizing hisobi
Shartnomalar, to‘lov jadvallari va lizing bitimlari bo‘yicha operatsiyalar hisobini avtomatlashtirish.
Sug‘urta
Sug‘urta kompaniyalarining hisobini va ish jarayonlarini avtomatlashtirish uchun ixtisoslashtirilgan modul.
Farmatsevtika hisobi
Farmatsevtika mahsulotlarini hisobga olish va sohaga oid biznes jarayonlarini avtomatlashtirish uchun tarmoq yechimi.
1C bo'yicha maslahatlar bepul!
Biz 24/7 ishlaymiz.Bizning mutaxassislarimiz istalgan vaqtda sizning savollaringizga javob berishga va kerakli maslahat va yordamni mutlaqo bepul berishga tayyor.
Ismingiz
Telefon raqami
Tugmani bosish orqali siz Maxfiylik siyosati rozilik bildirasiz va shaxsiy ma'lumotlarning etakchi jamoa tomonidan qayta ishlanishiga rozilik bildirasiz.
1C dasturlarining imkoniyatlarini baholang
So'rov qoldiring va Leading-dan 1C dasturlarining demo versiyasidan foydalaning
Demo kirishga buyurtma bering
1C dasturiy ta’minoti allaqachon turli sohalarda moliya va hujjat aylanishini boshqarish uchun standartga aylangan. Ko‘pgina kompaniyalar uchun aynan 1S Buxgalteriya xarajatlarni nazorat qilish, resurslarni to‘g‘ri taqsimlash va hisobotlarni o‘z vaqtida shakllantirishga yordam beradigan ishonchli asos hisoblanadi. Ushbu dastur O‘zbekistondagi kichik tashkilotlar uchun ham, yirik korxonalar uchun ham talabga ega, chunki u buxgalteriya kabi tarkibiy bo‘linmaning ishini optimallashtirish va hisob-kitoblarda xatolar ehtimolini kamaytirish imkonini beradi.
1C: Buxgalteriya 8 / Leading
1C Buxgalteriya 8 ning eng so‘nggi versiyasi foydalanish qulayligi va keng funksionallikni o‘zida mujassam etgan. U hisobni yuritish va barcha asosiy buxgalteriya jarayonlarini avtomatlashtirish uchun mo‘ljallangan. Uning yordamida mutaxassislar hujjatlarni tezda rasmiylashtirish, soliqlarni nazorat qilish va xo‘jalik faoliyati natijalarini kuzatish imkoniyatiga ega bo‘ladilar. Bunday dasturiy ta’minot kundalik vazifalarni sezilarli darajada soddalashtiradi, tahlil va rejalashtirish uchun vaqt ajratadi.
Dasturiy mahsulot turli faoliyat yo‘nalishlarini qamrab oladi, bu ayniqsa turli ish xususiyatlariga ega bo‘lgan kompaniyalar uchun qimmatlidir. 1S Buxgalteriya foydalanuvchilarga biznes rivojlanishining barcha bosqichlarida vazifalarni hal qilishga yordam beradigan vositalar to‘plamini taqdim etadi:
• amallar va hujjatlarni avtomatik qayta ishlash;
• qonunchilik talablariga muvofiq soliq hisobotini shakllantirish;
• hujjatlarni elektron shaklda tayyorlash va topshirish;
• muayyan obyekt yoki biznes xususiyatlariga moslashish imkoniyati;
• yangi vazifalar va qonunchilikdagi o‘zgarishlarga moslashuvchan sozlash.
Bunday funksiyalar to‘plami tufayli 1S Buxgalteriya boshlang‘ich kompaniyalar uchun ham, keng tarmoqli tuzilmaga ega tashkilotlar uchun ham birdek foydali bo‘lgan universal vositaga aylanmoqda. Bu yechim mutaxassislar ishini soddalashtiradi, uni yanada shaffof va tushunarli qiladi.
1S Buxgalteriyani biznesning real ehtiyojlariga moslashtirish imkoniyati alohida e’tiborga loyiq. Mahsulot yangilangan mexanizmlarni o‘z ichiga oladi, bu esa qo‘l mehnatini minimallashtirish va xatolar sonini kamaytirish imkonini beradi. Natijada buxgalteriya hisobi yanada aniqroq, hujjatlarni — shakllantirish jarayoni esa tezroq va qulayroq bo‘ladi.
1S Buxgalteriyani &mdash joriy etish; bu bozorning dolzarb talablariga moslashgan holda bir qadam oldinda yurish usulidir. Ushbu aqlli mahsulot nafaqat joriy, balki — buxgalteriya ixtisoslashgan asosiy yo‘nalishlardan biri bo‘lgan strategik rejalashtirish masalalarini hal qilishga yordam beradi.
"Leading Business Software" MCHJ har bir mijozning talablariga mos ravishda optimallashtirilgan 1S Buxgalteriya 8 ni joriy etish xizmatlarini taklif etadi. Kompaniyamizga murojaat qilsangiz, dasturiy ta’minot bilan ishlashning barcha bosqichlarida sizga hamrohlik qilishga va yakuniy hisobni samarali tashkil etishda yordam berishga tayyor ishonchli hamkorga ega bo‘lasiz.
Keling, birgalikda ishlashni boshlaylik!
Biz 24/7 ishlaymiz. Mutaxassislar sizning biznesingiz uchun yechim topadilar. Ular sizning barcha savollaringizga bepul javob berishadi, maslahat va yordam berishadi!
Tugmani bosish orqali siz Maxfiylik siyosati rozilik bildirasiz va shaxsiy ma'lumotlarning yetakchi jamoa tomonidan qayta ishlanishiga rozilik bildirasiz.

Консультации по 1С – бесплатно!
Мы на связи 24/7. Специалисты готовы в любое время ответить на ваши вопросы и предоставить необходимую консультацию и поддержку абсолютно бесплатно.
Ваша заявка принята!
Специалисты в ближайшее время свяжутся с вами, ответят на все вопросы и предоставят консультацию.
Закрыть
1С Бухгалтерия 8
Оставить заявку
1С:Бухгалтерия  - решение для автоматизации бухгалтерского и налогового учёта Выгодная цена от Leading: 3 611 000 сум
1С: Бухгалтерия – это программное решение, предназначенное для ведения бухгалтерского и налогового учета на предприятиях любого масштаба. Программа помогает бухгалтерам автоматизировать работу с документами, отчетностью и учетными операциями в соответствии с требованиями законодательства.
Решение охватывает полный цикл бухгалтерского учета и обеспечивает актуальность данных для принятия управленческих решений. Оно интегрируется с другими продуктами 1С, позволяя автоматизировать смежные процессы, такие как управление персоналом и расчет заработной платы.
Эта конфигурация подходит для использования в организациях любых сфер и масштабов — от небольших компаний до крупных корпораций. Система «1С:Бухгалтерия 8» позволяет эффективно организовать учет для бизнеса в сферах оптовой и розничной торговли, комиссионной деятельности, оказания различных услуг и производства.
План счетов в программе настраивается в соответствии с национальными требованиями бухгалтерского учета Узбекистана. Это обеспечивает корректное ведение учета и формирование отчетности согласно действующим нормативам. При необходимости, пользователи могут добавлять собственные аналитические параметры и субсчета для более детального учета.
Базовая структура счетов разработана на основе НСБУ № 21, утвержденного Министерством финансов Республики Узбекистан 9 сентября 2002 года, что обеспечивает соответствие нормативным стандартам страны.
В программе заранее внедрены основные учетные схемы, которые можно адаптировать под уникальные требования компании. Пользователям доступны возможности по созданию новых справочников, а также изменению шаблонов документов и отчетов — текстовых, табличных или графических.
Дополнительные преимущества
Конфигурация подходит для использования в любой коммерческой организации, независимо от сферы деятельности и масштаба бизнеса.
Буха 1.png
Состав счетов и организация аналитического, валютного и количественного учета соответствуют требованиям законодательства Узбекистана в области бухгалтерского учета и отчетности.
Пользователи могут самостоятельно создавать дополнительные субсчета и настраивать аналитический учет в нужных разрезах.
План счетов реализован в полном соответствии с национальными стандартами бухгалтерского учета Узбекистана.
Предусмотрена возможность создания новых справочников, а также изменения форм документов и различных типов отчетов: текстовых, табличных и графических.
Реализована функция локального обновления программы для своевременного использования актуальных версий.
Операции могут выполняться в фоновом режиме, что обеспечивает непрерывную работу и снижение нагрузки на пользователя.
Программа поддерживает интеграцию с банком и системами электронного документооборота (ЭДО).
Есть возможность работать из любой точки мира, в том числе с мобильных устройств, таких как телефоны и планшеты.
Поддерживается переход на стандарты МСФО, что позволяет вести учет в международном формате.
Ваше имя
Номер телефона
Нажимая на кнопку вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и даёте согласие на обработку персональных данных командой Leading.
Оцените возможности программ 1С
Оставьте заявку и воспользуйтесь демо-версией программ 1С от Leading
Заказать демо-доступ
Полезные статьи по 1С
Программное обеспечение 1С давно стало стандартом для управления финансами и документооборотом в разных отраслях. Для многих компаний именно 1С Бухгалтерия является надежной основой, которая помогает контролировать расходы, правильно распределять ресурсы и своевременно формировать отчеты. Эта программа востребована как у небольших организаций, так и у крупных предприятий в Узбекистане, потому что позволяет оптимизировать работу такого структурного подразделения, как бухгалтерия, и снижает вероятность ошибок при расчетах.
1С: Бухгалтерия 8 от Leading
Актуальная версия 1С Бухгалтерия 8 сочетает в себе удобство использования и широкий функционал. Она предназначена для ведения учета и автоматизации всех ключевых бухгалтерских процессов. С ее помощью специалисты получают возможность быстро оформлять документы, контролировать налоги и отслеживать результаты хозяйственной деятельности. Такое ПО существенно упрощает повседневные задачи, освобождая время для анализа и планирования.
Программный продукт охватывает разные направления деятельности, что особенно ценно для компаний с разной спецификой работы. 1С Бухгалтерия дает пользователям комплекс инструментов, которые помогают решать задачи на всех этапах развития бизнеса:
• автоматическая обработка операций и документов;
• формирование налоговой отчетности в соответствии с требованиями законодательства;
• подготовка и сдача документации в электронном виде;
• возможность адаптации под особенности конкретного объекта или бизнеса;
• гибкая настройка под новые задачи и изменения законодательства.
Благодаря такому набору функций 1С Бухгалтерия становится универсальным инструментом, который одинаково полезен как для начинающих компаний, так и для организаций с разветвленной структурой. Это решение упрощает работу специалистов, делая ее более прозрачной и понятной.
Отдельного внимания заслуживает возможность настроить 1С Бухгалтерия под реальные потребности бизнеса. Продукт включает обновленные механизмы, что позволяет минимизировать ручной труд и снизить количество ошибок. В результате бухучет становится более точным, а процесс формирования документов — быстрым и удобным.
Внедрение 1С Бухгалтерия — это способ оставаться на шаг впереди, адаптируясь к актуальным требованиям рынка. Этот интеллектуальный продукт помогает решать задачи не только текущего характера, но и стратегического планирования — одного из ключевых направлений, на котором специализируется бухгалтерия.
ООО "Leading Business Software" предлагает услуги по внедрению 1С Бухгалтерия 8 с оптимизацией под требования каждого клиента. Обратившись в нашу компанию, вы получите надежного партнера, готового сопровождать вас на всех этапах работы с программным обеспечением и помогать в эффективной организации финучета.
Приступим к совместной работе!
Мы на связи 24/7. Специалисты найдут решение для вашего бизнеса. Бесплатно ответят на все вопросы, предоставят консультацию и поддержку!
Нажимая на кнопку вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и даёте согласие на обработку персональных данных командой Leading